[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Centrum Logistyczne Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Magazynier / Operator Wózka

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i pracowitą, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Miejsce pracy: Macierzysz lub Ołtarzew; gmina Ożarów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: – Praca operacyjna w magazynie wysokiego składowania, – Obsługiwanie wózka elektrycznego, podnośnika widłowego – Kontrola jakościowa podczas załadunków i rozładunków towaru, – Wykonywanie prac technicznych związanych z przygotowaniem materiałów do produkcji – Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie, – Obsługa skanera i elektroniki magazynowej, – Prowadzenie dokumentacji magazynowej, – Stała współpraca z działem Transportu i Obsługi klienta, – Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi bezpośredniego przełożonego, – Pozostałe czynności magazynowe w tym: rozładunek i załadunek towarów, sporządzanie protokołów niezgodności na braki ilościowe; przygotowywanie wysyłek towarów z magazynu; kontrola stanów magazynowych; dbanie o identyfikację i identyfikowalność materiałów i towarów; – Utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji. – Praca w systemie 2-zmianowym. WYMAGAMY: – Doświadczenie min 2 lata w pracy w magazynie, – Uprawnienia na wózki jezdniowe, podnośnikowe; – Zaświadczenie kwalifikacyjne UDT kategoria II WJO – wózki podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych – warunek konieczny, – Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, – Systematyczność i skrupulatność i samodzielność w działaniu, – Dobra znajomość przepisów BHP i p.poż.; – Znajomość obsługi komputera. OFERUJEMY: – Dogodne warunki zatrudnienia – umowa o pracę bez pośredników, – Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia, – Długoterminową współpracę, – Dobrą atmosferę w pracy, – Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, – Pracę w magazynie w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][grve_button button_text=”Aplikuj” button_link=”url:mailto%3A%20rekrutacja%40trans-tok.pl|||”][/vc_column][/vc_row]