Usługi logistyczne, które zdejmą
z Ciebie nadmiar odpowiedzialności

Jako Trans-Tok świadczymy kompleksowe usługi logistyczne oraz magazynowe. Dzięki naszym działaniom możesz zdecydować się na pełen outsourcing usług logistycznych i liczyć na pełen profesjonalizm na każdym etapie zlecenia. Nasz system pracy obejmuje szereg działań zapewniających sprawne operacje prowadzone na powierzchni magazynowej. Począwszy od przyjęcia towaru, aż po kompletowanie zamówienia zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta, a skończywszy na dowiezieniu towaru do odbiorcy „just in time”. Tak kompleksowe usługi logistyczne znacząco mogą odciążyć Twój biznes!

Logistyka dla e-commerce w pełnym zakresie

Logistyka zewnętrzna? Zlecenie magazynowania? Kompletowanie i pakowanie zamówień? Wysyłka zewnętrznej firmie logistycznej? Sporo pracy, ale od czego jest fulfillment dla e-commerce – w naszej ofercie wszystkie zadania logistyczne, z którymi boryka się sklep internetowy, mogą być oddelegowane do nas.

Logistyka kontraktowa w Warszawie

Dzięki profesjonalnemu podejściu i jakościowym usługom zyskaliśmy zaufanie wielu firm w Warszawie i całej Polsce, co pozwala na prowadzenie szeroko zakrojonej, długoletniej współpracy. Trans-Tok może poszczycić się tym, że logistyka kontraktowa zajmuje ważne miejsce w portfolio firmy.

Logistyka magazynowa - Warszawa
na wyciągnięcie ręki

Z racji położenia naszych magazynów (Ożarów Mazowiecki, Macierzysz) i dobrego skomunikowania z najważniejszymi drogami ekspresowymi w kraju, nasi Klienci mogą mieć pewność, że po wykonaniu procesów magazynowych, towar niemal natychmiast może znaleźć się w drodze do punktu odbioru. Z racji lokalizacji, w jakiej znajduje się każde nasze centrum logistyczne, Warszawa może być zaopatrzona w towar znajdujący się na magazynie bardzo szybko, jednak działamy na terenie całego kraju i gwarantujemy naszym Klientom korzystne czasy dostaw i dobrą cenę.

Czym jest centrum logistyczne Trans-Tok?

To swoisty punkt przyjęć i zleceń towarów, który dodatkowo posiada dużą przestrzeń magazynową. Dzięki temu możemy działać zarówno na zasadzie czasowego czy długoterminowego składowania, jak i na zasadzie cross-dockingu, kiedy towar przyjeżdżający do magazynu momentalnie jest kierowany w dalszą podróż. Oto jak działa centrum logistyczne Trans-Tok. Kompetentnie, szybko i wszechstronnie. Jeśli potrzebna jest doświadczona firma logistyczna, Warszawa i cała Polska mogą liczyć na nasze usługi, profesjonalizm i know-how wypracowany przez lata doświadczenia. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi częściami naszej oferty, a w razie pytań do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Wiemy, jak trudna jest obecna sytuacja i rozumiemy, że podjęcie decyzji o długofalowej współpracy musi wynikać z konkretnych przesłanek, jednak świadczymy również usługi dla Klientów jednorazowych, co oczywiście może przekształcić się w długoterminową współpracę, do czego zachęcamy.

WMS System
- wiemy wszystko
o zamówieniach

Jako operator logistyczny oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania gospodarką magazynową. Posiadamy nowoczesny system informatyczny WMS (Warehouse Management System), który umożliwia m.in. elektroniczną identyfikację towarów, podgląd on-line aktualnych stanów magazynowych, dat produkcji i ważności towarów, oraz ich rezerwację w poszczególnych numerach partii.
System WMS umożliwia również wgląd on-line do rejestru dokumentów PZ i WZ.

TRANS-TOK LOGISTIC GROUP SP. Z O.O.

Macierzysz, ul.Sławęcińska 14
05-850 Ożarów Mazowiecki
T: +48 604 995 385
KRS: 0000547164
NIP: 1182104012
REGON: 360403555

Dojazd

Macierzysz, ul. Sławęcińska 14
05-850 Ożarów Mazowiecki

Strefa klienta

MENU

O firmie
Logistyka
Magazynowanie
Fulfillment
Transport
Blog
Kontakt

CENTRUM LOGISTYCZNE WEST PARK
Ul. Poznańska 249
05-850 Ożarów Mazowiecki

INFORMACJE

Słownik pojęć
Polityka prywatności
RODO

FORMULARZ KONTAKTOWY