[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Centrum Logistyczne Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Brygadzistka / Kontrolerka ds. jakości

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: – Kontrola jakości wykonywanych prac coopackingowych, takich jak oklejanie, przepakowywanie, zgrzewanie, składanie standów i inne, – Zapewnianie dokładności, kompletności i zgodności realizowanych zamówień – Nadzorowanie sprawnego przebiegu pracy, przydzielanie pracowników do realizacji poszczególnych zadań, kontrolowanie bieżącej produkcji i organizacja pracy, – Rozliczanie czasu pracy i zakresu zadań podległego personelu. WYMAGAMY: – Doświadczenie z zakresu realizacji projektów coopackigowych lub produkcyjnych minimum 2 lata, – Samodzielność, odpowiedzialność; – Spostrzegawczość, precyzyjność, – Umiejętność kierowania ludźmi, – Dobra komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, – Dobra organizacja pracy własnej, chęć nauki; – Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office). OFERUJEMY: – Pracę w nowoczesnym magazynie, w dynamicznie rozwijającej się firmie, – Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, – Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, – Umowę o pracę, – Naukę zawodu od doświadczonych pracowników, – Narzędzia pracy niezbędne do wykonywanych zadań. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. z siedzibą w Macierzyszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][grve_button button_text=”Aplikuj” button_link=”url:mailto%3Arekrutacja%40trans-tok.pl|||”][/vc_column][/vc_row]