[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o.  otwiera nowy sklep Konfekcjonowanie.pl. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager-sprzedawca

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, pracowitą oraz cechuje Cię zorientowanie na wyniki i kreatywność, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Miejsce pracy: Macierzysz, Ożarów Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: – Wprowadzenie na rynek nowych produktów i marek w kategorii konfekcjonowanie – Przygotowanie i realizacja planu sprzedaży i aktywne pozyskiwanie odbiorców w Polsce i zagranicą – Przygotowywanie kalkulacji, ofert handlowych i umów – Prowadzenie aktywnego wsparcia marketingowego – Monitorowanie potrzeb klientów i doradztwo – Monitorowanie trendów rynkowych i szukanie rozwiązań NASZE WYMAGANIA: – Doświadczenie w sprzedaży i samodzielnym budowaniu portfela klientów – warunek konieczny – Doskonałe umiejętności negocjacyjne i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne – Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem – Doświadczenie w sprzedaży produktów z podobnej branży – będzie dużym atutem – Doświadczenie w sprzedaży na Amazon lub Allegro – będzie dużym atutem – Zdolności przeprowadzania analiz związanych z zyskownością projektu – Silna orientacja na realizację celów i motywacja do samodzielnej pracy – Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu – Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym do prowadzenia rozmów z partnerami zagranicznymi. OFERUJEMY: – Unikalne doświadczenie wprowadzenia nowej marki na rynek – Pracę w nowoczesnej grupie logistycznej – Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Umowę o pracę – Narzędzia pracy niezbędne do wykonywanych zadań Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. z siedzibą w Macierzyszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][grve_button button_text=”Aplikuj” button_link=”url:mailto%3A%20zbigniew.lupikasza%40trans-tok.pl|||”][/vc_column][/vc_row]