Prowadzisz sklep internetowy i od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, czy oddelegować logistykę swojej firmy zewnętrznemu operatorowi, by zyskać więcej cennego czasu na rozwój biznesu, ulepszyć obsługę klienta w swoim sklepie internetowym i jednocześnie zwiększyć łańcuch dostaw, by realizować więcej zamówień? Przeanalizuj korzyści, które wynikają z oddelegowania obowiązków logistycznych i podejmij właściwą decyzję o takiej współpracy!

Terminowa obsługa logistyczna sklepów internetowych i firm z branży e-commerce 

Specyfika branży e-commerce wymaga dostosowania się do dynamiki, szybkich zmian i umiejętności przewidywania popytu na dane towary. Skuteczne zarządzanie sklepem e-commerce czy hurtownią nie należy do najłatwiejszych zadań i bardzo często wymaga poświęcenia wielu godzin pracy oraz wykonywania wielu dodatkowych zadań: od poprawnego katalogowania zamówień aż po kompletowanie ich, prace magazynowe i przygotowanie towaru do wysyłki do klientów. Właśnie dlatego wielu klientów z branży e-commerce chcąc zaoszczędzić swój cenny czas na wszystkich tych czynnościach decyduje się na to, by powierzyć nam współpracę.

W Trans-Tok doskonale znamy oczekiwania właścicieli firm działających w branży e-commerce i z myślą o nich proponujemy kompleksową obsługę logistyczną. Ponadto ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe w obsłudze logistycznej branży e-commerce sprawia, że nasze usługi są popularne i doceniane przez klientów i realnie pomagają im w kompleksowej obsłudze e-commerce – od terminowych wysyłek towarów do klientów po profesjonalne etykietowanie produktów. Dzięki Ty możesz zyskać mnóstwo cennego czasu na realizację innych zadań w swojej firmie, a także przeznaczyć go więcej na rozwój swojego biznesu!

Sprawdź, na czym polega kompleksowa obsługa logistyczna w branży e-commerce i już dziś oddeleguj logistykę Twojego e-sklepu lub firmy, by mieć więcej czasu na rozwój biznesu i pozostałe działania!

Dlaczego warto współpracować z Trans-Tok w zakresie logistyki dla sklepu e-commerce? 

Trans-Tok to doświadczony operator logistyczny, który od początku swojej działalności w latach 90. zrealizował tysiące przewozów najróżniejszych towarów – od drobnicowych towarów po przewozy ponadgabarytowe, a także specjalistyczne z gwarancją dostawy towarów w 7 godzin od momentu podjęcia ładunku!

Korzyści związane z oddelegowaniem kompleksowej obsługi logistycznej Trans-Tok to przede wszystkim zawsze gwarancja terminowych dostaw towarów do klientów i legalne transporty towarów wraz z pełną dokumentacją transportową. To pewność, że każdy Twój ładunek, który nam oddelegujesz jest w dobrych rękach.

Fachowa logistyka dla e-commerce – tylko z Trans-Tok! 

Jeśli od dłuższego czasu brakuje Ci czasu na pakowanie, etykietowanie produktów i terminowe wysyłki towarów do klientów, a chcesz, by Twoi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani obsługą pozakupową – oddeleguj nam tę część obowiązków i odzyskaj mnóstwo cennego czasu, który możesz przeznaczyć na dowolny cel! W zależności od Twoich potrzeb możesz nam powierzyć kompleksową obsługę logistyczną lub tylko część zadań związanych z magazynowaniem towarów lub wysyłką ich do klientów.

Jaki zakres usług możesz nam oddelegować?

Kompleksowa obsługa logistyczna – możesz nam powierzyć pełną obsługę logistyczną nad Twoim sklepem e-commerce, by mieć pewność, że zadbamy zarówno o kwestie związane z aktualizowaniem stanów magazynowych, jak i również transport i logistykę Twoich zamówień do klientów

Obsługa magazynowa – możesz nam oddelegować tylko zakres usług np. obsługę działań związanych z pracami magazynowanymi, jeśli tylko w tym zakresie Twoja firma potrzebuje wsparcia. Zajmiemy się również przyjmowaniem dostaw produktów do Twojego sklepu internetowego i zwrotów oraz wdrożymy niezbędne oprogramowanie, które w sposób automatyczny zaktualizuje produkty w Twoim magazynie.

Kompleksowa współpraca logistyczna – od pickingu po wysyłkę towarów do klientów – tylko w Trans-Tok! 

Jeśli od pewnego czasu w swoim biznesie chcesz oddelegować wysyłki towarów do klientów, by zaoszczędzić mnóstwo czasu na pozostałe działania i jeszcze bardziej rozwijać swój biznes – to serdecznie zapraszamy do współpracy!