kompleksowy operator logistyczny w warszawie trans-tok DUŻE I NOWOCZESNE POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE MAGAZYNOWANIE logistyka operator warszawa KOMPLEKSOWE USŁUGI LOGISTYCZNO-MAGAZYNOWE LOGISTYKA
fulfillment obsługa firm warszawa trans-tok LOGISTYKA DLA E-COMMERCE FULFILLMENT transport międzynarodowy krajowy trans-tok USŁUGI TRANSPORTOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TRANSPORT
MIĘDZYNARODOWY

 
transtok-logistyka-ico
LOGISTYKA
transtok-magazynowanie-ico
MAGAZYNOWANIE
transtok-transport-ico
TRANSPORT I SPEDYCJA
 

MAGAZYNY TRANS-TOK – OŻARÓW MAZOWIECKI, BRONISZE (okolice Warszawy)

Trans-Tok Logistic Group dysponuje dwoma magazynami w okolicy Warszawy o łącznej powierzchni 18.000 m², gdzie mamy możliwość składowania nawet 35.000 palet. Dzięki znakomitej lokalizacji w pobliżu obwodnicy S8 i autostrady A2 mamy zdolność szybkiej komunikacji z centrum Warszawy oraz wyjazdu poza stolicę. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych sprawia, że jako operatorzy logistyczni, jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć towar do każdego zakątka Polski.

 
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA
GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ

LOGISTYKA KONTRAKTOWA WARSZAWA

Posiadamy nowoczesny system informatyczny (WMS – Warehouse Management System), który umożliwia m. in. elektroniczną identyfikację towarów, podgląd on-line aktualnych stanów magazynowych, dat produkcji i ważności towarów, oraz ich rezerwację w poszczególnych numerach partii. System WMS umożliwia również wgląd on-line do rejestru dokumentów Pz, Wz.

logistyka mazowieckie polska firma obsługująca logistyka operator warszawa

 

magazynowanie wynajem warszawa mazowieckie magazynowanie e-commerce warszawa

DUŻE I NOWOCZESNE POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

MAGAZYNOWANIE MAZOWIECKIE

Jako operator logistyczny oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania gospodarką magazynową. Posiadamy nowoczesny system informatyczny (WMS — Warehouse Management System), który umożliwia m.in. elektroniczną identyfikację towarów, podgląd on-line aktualnych stanów magazynowych, dat produkcji i ważności towarów, oraz ich rezerwację w poszczególnych numerach partii. System WMS umożliwia również wgląd on-line do rejestru dokumentów Pz i Wz.

 
LOGISTYKA DLA E-COMMERCE

FULFILLMENT

 

E-COMMERCE

To rodzaj outsourcingu, logistyka zewnętrzna, czyli zlecenie magazynowania, kompletowania i pakowania zamówień i ich wysyłki zewnętrznej firmie logistycznej. Wszystkie zadania logistyczne, z którymi boryka się sklep internetowy, mogą być oddelegowane do zewnętrznego operatora, którego specjalnością jest obsługa logistyczna sklepów internetowych.

fulfillment wynajęcie warszawa fulfilment warszawa

 

transport międzynarodowy wynajem transport specjalistyczny warszawa

USŁUGI TRANSPORTOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
I KRAJOWY

Oferując usługi transportowe najwyższej jakości, dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów typu: chłodnia, izoterma, plandeka. Współpracujemy także z zaufanymi i sprawdzonymi przewoźnikami na wyłączność, ściśle opierając się na systemie zarządzania ISO 9001:2008. Dzięki tak szerokiej ofercie możemy dopasować odpowiedni środek transportu do gabarytów i charakteru przewożonych produktów.

 
 
 

TRANS-TOK, czyli kompleksowa obsługa logistyczna

INDYWIDUALNE I OPTYMALNE
ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE

Trans-Tok Logistics to polski operator logistyczny. Charakteryzuje nas profesjonalizm, niezawodność i 20-letnie doświadczenie. Oferujemy szeroki zakres usług logistycznych, dzięki czemu jesteśmy wstanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klientów. Naszą zaletą jest kompleksowa obsługa logistyczna (magazyn chłodnia, dekonsolidacja i wiele innych).

„FIRMĘ BUDUJĄ PRACOWNICY”

Jesteśmy zespołem profesjonalistów — młodych, dynamicznych ludzi otwartych na nowe doświadczenia i wyzwania.

 
 

BRANŻE

Firma Trans-Tok zaprasza do współpracy wszystkie firmy poszukujące najwyższej jakości usług logistycznych wykonywanych przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Transport chemii specjalnej (w tym towarów niebezpiecznych ADR), elektronarzędzi i farmaceutyków odbywa się w oparciu o nowoczesną flotę pojazdów, zapewniających bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki przewożonym towarom.

transtok-branze-mazowieckie-warszawa
 

OBECNIE OBSŁUGUJEMY LOGISTYCZNIE KLIENTÓW Z PONIŻSZYCH BRANŻ

transtok-elektronarzedzia
Elektronarzędzia
transtok-wydawnictwa
Wydawnictwa
transtok-pasze
Pasze i dodatki
transtok-rtv-agd
Elektronika – AGD i RTV
transtok-alkohole
Alkohole
transtok-odziez
Odzież
transtok-chemia-budowlana
Chemia budowlana
transtok-dodatki-dekoracyjne
Dodatki dekoracyjne
transtok-produkty-spozywcze
Produkty spożywcze
transtok-farby-lakiery
Farby, lakiery
transtok-srodki-ochrony
Środki ochrony osobistej
transtok-inne
Inne
transtok-oleje
Oleje samochodowe
transtok-farmaceutyka
Farmaceutyka
 

LOGISTYKA I MAGAZYNOWANIE – BLOG

Transport towarów w temperaturze kontrolowanej - jakich produktów dotyczy

 

Transport towarów w temperaturze kontrolowanej – jakich produktów dotyczy?

Transport towarów w temperaturze kontrolowanej – jakich produktów dotyczy? https://trans-tok.pl/wp-content/uploads/2024/04/Transport-towarów-w-temperaturze-kontrolowanej-jakich-produktów-dotyczy-1024×535.png 1024 535 Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK https://trans-tok.pl/wp-content/uploads/2024/04/Transport-towarów-w-temperaturze-kontrolowanej-jakich-produktów-dotyczy-1024×535.png

Czym jest transport towarów w temperaturze kontrolowanej? I jakie rodzaje towarów można przewozić tego rodzaju transportem? Chcesz przetransportować towary, które wymagają kontrolowanej temperatury, ale nie masz własnej floty ani odpowiedniego sprzętu? Transport towarów w kontrolowanej temperaturze najlepiej oddelegować doświadczonej firmie takiej jak nasza. W tym wpisie podpowiemy Ci, jak jest organizowany transport towarów w temperaturze…

read more

Bezpieczny transport elektronarzędzi

 

Bezpieczny transport elektronarzędzi – jak przewozić elektronarzędzia?

Bezpieczny transport elektronarzędzi – jak przewozić elektronarzędzia? https://trans-tok.pl/wp-content/uploads/2024/03/Bezpieczny-transport-elektronarzędzi-1024×535.png 1024 535 Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK https://trans-tok.pl/wp-content/uploads/2024/03/Bezpieczny-transport-elektronarzędzi-1024×535.png

Jak przebiega bezpieczny transport elektronarzędzi i o czym pamiętać podczas oddelegowania takiej usługi firmie logistycznej? W tym wpisie dowiesz się – jak przebiega proces bezpiecznego transportu elektronarzędzi.

read more

 

Jakie są trendy technologiczne w logistyce w 2024 roku?

Jakie są trendy technologiczne w logistyce w 2024 roku? https://trans-tok.pl/wp-content/uploads/2024/03/Jakie-są-najważniejsze-trendy-technologiczne-w-logistyce-w-2024-roku_-1024×535.png 1024 535 Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK https://trans-tok.pl/wp-content/uploads/2024/03/Jakie-są-najważniejsze-trendy-technologiczne-w-logistyce-w-2024-roku_-1024×535.png

Ciekawią Cię trendy technologiczne w logistyce, które będą obowiązywać w 2024 roku w sektorze TSL i przemysłu? Znajomość i umiejętne wykorzystywanie trendów technologicznych w branży logistycznej to nie tylko szansa na uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

read more