Prowadzisz sklep internetowy już od jakiegoś czasu i czasem chcesz oddelegować część lub całość obowiązków logistycznych związanych z jego obsługą zewnętrznej firmie? Potrzebujesz przemyśleć rozwój swojego sklepu internetowego, ale brakuje Ci na to czasu? Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, jakie są wady i zalety korzystania z takiej usługi.

Outsourcing logistyczny, czyli usługa fulfillment dla e-commerce – na czym to polega i kto może z niej skorzystać?  

Usługa fulfillment dla e-commerce to, innymi słowy, oddelegowanie części lub całości obowiązków w sklepie internetowym. Ten rodzaj usługi powstał po to, by nieco odciążyć właścicieli sklepów internetowych w obowiązkach logistycznych i za nich wykonać określony zakres zadań. Jako właściciel sklepu Ty decydujesz jaki zakres odpowiedzialności powierzasz zewnętrznej firmie logistycznej. Sprawdź, na czym dokładnie polega fulfillment dla e-commerce i kiedy warto skorzystać z takiej usługi dla swojego sklepu. Nie wiesz, czy warto wynająć osobny magazyn dla sklepu internetowego, czy skorzystać z usługi fulfillmentu dla e-commerce? Sprawdź nasz artykuł, by podjąć właściwą decyzję dla swojego e-sklepu. Zależy Ci na tym, by Twoi klienci otrzymywali terminowo zamówienia z Twojego e-sklepu, ale nie chcesz ich samodzielnie wysyłać? To znak, że potrzebujesz skorzystać z usługi fulfillment dla e-commerce. Nie masz czasu na rozwój swojego sklepu internetowego, a nie chcesz, by miało to wpływ na terminowość wysyłek zamówień do Twoich klientów? Zależy Ci na tym, by sprzedaż produktów wciąż generowała zyski, a klienci polecali zakupy w Twoim e-sklepie swoim znajomym i chwalili go za szybkość wysyłki zamówień? To wystarczające powody, dla których warto zainwestować w usługę fulfillment! Zobacz, kiedy możesz potrzebować wsparcia w zakresie outsourcingu logistycznego w swoim sklepie internetowym i przeczytaj nasz artykuł o tym, kiedy skorzystać z outsourcingu logistycznego.   

Kto i kiedy może skorzystać z usługi fulfillmentu dla e-commerce?

Jesteś właścicielem sklepu e-commerce i chcesz ulepszyć czas dostawy w swoim sklepie internetowym? Nie masz pomysłu, jak go ulepszyć, by Twoje centrum logistyczne na czas wysyłało towary do klientów zgodnie z zamówieniami i wypracowanymi standardami? Outsourcing logistyki to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeśli od dłuższego czasu masz przekonanie, że chcesz od dawna delegować obsługę logistyczną w Twoim e-sklepie. Jeśli więc zależy Ci na tym, by Twoi klienci szybciej otrzymywali swoje przesyłki, a Tobie zależy na tym, by odciążyć głowę z wielu e-commercowych obowiązków, to wystarczy, że skorzystasz z usługi fulfillment w Trans-Tok.

Jakie są zalety usługi fullfilmment dla e-commerce i dlaczego warto z niej skorzystać? 

Największą zaletą korzystania z usługi fulfillment dla sklepu internetowego jest oszczędność czasu, sprawniejsze procesy i możliwość oddelegowania najważniejszych obowiązków logistycznych naszej firmie. Ponadto współpraca z zewnętrzną firmą logistyczną to również pewność, że wysyłki w Twoim e-sklepie będą terminowe, a jakość obsługi zgodna w pełni z wypracowanymi standardami. Do wad usługi fulfillment dla sklepów internetowych zaliczyć można mniejszą kontrolę nad procesem logistycznym. Jednak nawiązując współpracę z naszą firmą – jesteś na bieżąco informowany o przebiegu zamówień i zwrotów w swoim e-sklepie. Ponadto przygotowujemy niezbędne raporty z takiej współpracy, dlatego jesteś na bieżąco z działaniami w swoim e-sklepie, nawet jeśli fizycznie się nimi nie zajmujesz.

Fulfillment dla e-commerce? Outsourcing logistyczny Trans-Tok to same korzyści!

Możliwość oddelegowania części lub całości obowiązków związanych z obsługą e-sklepu i odzyskanie czasu np. na marketing lub rozwój swojego e-sklepu. W Trans-Tok możesz dokładnie tak zrobić i zyskać pewność, że wszelkie procesy będą realizowane zgodnie z Twoimi wcześniej wypracowanymi standardami. Sprawdź, na czym dokładnie polega outsourcing usług logistycznych i odkryj znacznie więcej korzyści ze współpracy z nami!

Rozwijaj swój e-sklep z outsourcingiem logistycznym w Trans-Tok!

Masz świadomość, jak wiele ulepszeń możesz wprowadzić w swoim sklepie internetowym dla klientów, ale ciągle brakuje Ci czasu? Chcesz go odzyskać? Skorzystaj z naszej usługi fulfillment dla sklepów e-commerce i przekonaj się, jak bardzo zyska na tym rozwój Twojego e-sklepu!