Jesteś właścicielem dobrze prosperującej firmy produkcyjnej, handlowej lub sklepu internetowego e-commerce i czujesz, że brakuje Ci czasu na terminowe wysyłanie towarów do klientów? Chcesz oddelegować obowiązki logistyczne takiej firmie jak nasza, która etykietowanie produktów i inne czynności logistyczne, by Twoja firma mogła  się rozwijać i zyskiwać przewagę konkurencyjną dzięki lepszej obsłudze dla klientów docelowych.

Czym jest usługa fulfillment?

Usługa fulfillment to oddelegowanie części lub całości obowiązków związanych z logistyką Twojej firmy lub sklepu e-commerce. Po to, by zwiększyć efektywność przepływu towarów, przyśpieszyć wysyłki do klientów i jednocześnie ulepszyć jakość obsługi klienta w Twoim sklepie.

W ramach usługi fulfillment możesz oddelegować nam wszystkie obowiązki związane z logistyką produktów lub tylko część, by mieć spokojną głowę, rozwijać swój biznes i mieć pewność, że pozostałe obowiązki są w dobrych rękach, a wszelkie zadania są odpowiednio realizowane i zawsze na czas.

Kiedy warto skorzystać z usługi fulfillment dla swojej firmy? 

Nie wiesz, czy zdecydować się na wynajem magazynu czy skorzystać z usługi fulfillment i oddelegować część lub całość obsługi logistycznej w swojej firmie? Przeczytaj artykuł magazyn czy fulfillment – co wybrać, by podjąć właściwą decyzję.

Jesteś właścicielem sklepu e-commerce i nie wiesz, czy warto korzystać z usługi fulfillment? Sprawdź fulfillment dla e-commerce, a dowiesz się, dlaczego warto z niego korzystać w Twoim sklepie internetowym!

Kiedy skorzystać z usługi fulfillment? 

Najlepszy moment na oddelegowanie obowiązków logistycznych związanych z pakowaniem produktów, przyjmowaniem zwrotów towarów jest wtedy, gdy czujesz, że potrzebujesz wsparcia w tym zakresie.

Skorzystanie z usługi fulfillment rozwinie Twój biznes w talki sposób, że zaoszczędzisz czas na osobistym wykonywaniu obowiązków logistycznych, ulepszysz obsługę klienta dzięki krótszym terminom dostaw, co na pewno przełoży się na zadowolenie Twoich klientów, którzy nie będą musieli zbyt długo czekać na dostawy zamówionych produktów.

Jeśli chcesz uniknąć opóźnień w dostawach towarów do klientów i wolisz oddelegować ten proces i mieć wszystko pod kontrolą – to wystarczy, że outsourcing logistyki w Twojej firmie lub sklepie powierzysz nam, aby przekonać się, jak skutecznie działamy i jakie procesy możemy przyśpieszyć i znacząco ulepszyć w Twojej firmie.

Korzyści z korzystania z usługi fulfillment dla Twojej firmy: 

1. Zyskujesz ogromną oszczędność cennego czasu dzięki oddelegowaniu części lub całości obowiązków związanych z obsługą logistyczną. My je realizujemy na bieżąco, a Ty rozwijasz swój biznes!

2. Kompleksowa obsługa logistyczna dla klientów w Warszawie i w całej Polsce staje się łatwiejsza i bardziej wydajna dzięki korzystaniu z usługi fulfillmentu. Dlaczego? Bo wdrażamy rozwiązania, które eliminują tzw. wąskie gardła i problemy w Twojej firmie, przyśpieszamy dostawy towarów i dzięki nowoczesnym i zautomatyzowanym systemom przyśpieszamy pracę logistyczną i magazynową.

3. Oddelegowanie obowiązków logistycznych w ramach usługi fulfillment sprawia, że musisz inwestować w magazyn, bo fulfillment Ci go zapewnia, oszczędzasz również pieniądze na zatrudnieniu pracowników.

4. Usługa fulfillmentu sprawia, że wszystkie obowiązki i zadania masz zawsze pod kontrolą, ale dzięki delegowaniu nie musisz poświęcać cennego czasu na wykonywanie tych czynności, bo my wszystko zrobimy za Ciebie. Dzięki temu możesz rozwinąć swoją firmę i ulepszyć obsługę klienta, a także zyskać gwarancję, że wszelkie procesy logistyczne czy magazynowe będą przebiegały o wiele sprawniej. Jeśli więc właśnie na tym Ci zależy – to zdecydowanie warto oddelegować część lub całość tego typu obowiązków.

5. Zyskujesz pełną kontrolę nad każdym procesem, dlatego o wszystkim jesteś informowany na bieżąco. Usługa fulfillmentu pozwala Ci na znacznie wyższą optymalizację usług magazynowych niż dotychczas, dlatego jeśli Twoim celem od dawna było ulepszenie usług i procesu – to zdecydowanie warto nam to oddelegować!

6. Usługa fulfillment koncentruje się na efektach i pozwala wykryć wszelkie problemy, czy miejsca do ulepszenia w Twojej firmie – od przyśpieszenia pewnych procesów logistycznych po znacznie lepszą obsługę klienta niż do tej pory. Ponadto rozliczamy się na podstawie ilości zleconych prac lub ilości zrealizowanych zamówień czy zwrotów każdego miesiąca i w pewien sposób zdejmujemy z Ciebie ciężar odpowiedzialności za logistykę, czy magazynowanie.

Kompleksowa obsługa logistyczna – oddeleguj nam obowiązki logistyczne i oszczędzaj czas z Trans-Tok!

Masz już dość zajmowania się wszystkim w swojej firmie – od marketingu po logistykę? Od teraz możesz skorzystać z usługi fulfillmentu, czyli oddelegować nam część lub całość obowiązków związanych z logistyką w Twojej firmie!

Wszystko po to, byś zyskał w firmie więcej czasu i poświęcił go na rozwój działalności, a czynności takie jak etykietowanie, przyjmowanie zwrotów towarów czy wysyłki towarów do klientów oddelegował właśnie nam! Outsourcing logistyki obejmuje wiele czynności: od wysyłki towarów do klientów aż po zarządzanie zwrotami w sklepie internetowym – dlatego u nas zyskujesz pewność, że zajmiemy się wszystkim od A do Z na wysokim poziomie! Sprawdź i oddeleguj nam już dziś obsługę logistyczną swojej firmy lub e-sklepu!

Profesjonalny fulfillment dla Twojej firmy lub sklepu e-commerce 

Chcesz zyskać więcej czasu na rozwój swojej firmy i od dawna planujesz oddelegować obsługę logistyczną i magazynową zewnętrznej firmie takiej jak nasza?

Jeśli czujesz, że potrzebujesz skutecznego wsparcia w wielu obowiązkach logistycznych czy zarządczych to znak, że potrzebujesz usługi fulfillmentu dla swojego biznesu! Fulfillment dla ecommerce to usługa, dzięki której zwiększyć efektywność wszelkich procesów logistycznych, przyśpieszysz dostawy towarów do klientów i ulepszysz jakość obsługi klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi fulfillmentu.