[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Transport całopojazdowy FTL (z ang. full truck load) to pojęcie bardzo popularne w branży logistycznej, które dotyczy transportu towarów gabarytowych i ciężkich, które ze względu na swoją specyfikę wymagają zajęcia całej powierzchni ładunkowej pojazdu. W ramach takiego transportu możemy zrealizować transport ciężkiego i ponadgabarytowego ładunku, który wymaga bardzo dokładnego zabezpieczenia na czas przewozu i jednocześnie zachowania odpowiednich norm bezpieczeństwa.

Tego rodzaju transport dotyczy ciężkich i ponadgabarytowych ładunków, które bardzo często ze względu na nietypowe gabaryty wymagają przewozu np. jednym transportem i bardzo dobrego zabezpieczenia towaru na czas przewozu. Każdy klient, który wybierze transport całopojazdowy ma do dyspozycji całą powierzchnię ładunkową pojazdu, którą może wykorzystać tylko dla swojego przewożonego towaru.

Co to jest transport całopojazdowy FTL i na czym polega?

Transport całopojazdowy dotyczy transportów towarów ponadgabarytowych, które muszą być przewożone bez możliwości przeładunku na trasie i odpowiednio zabezpieczone na czas przewozu. Z tego właśnie powodu ten rodzaj transportu określa się mianem transportu całopojazdowego.

Kto i kiedy może skorzystać z transportu całopojazdowego FTL?

Transport TFL (full truck load) to całopojazdowy transport, który ze względu na dużą powierzchnię ładunkową pozwala bezproblemowo załadować ogromny ładunek i przewieźć go bezpiecznie w ramach jednej trasy.

Z takiego rodzaju transportu całopojazdowego najczęściej korzystają firmy, bardzo często korzystają rozmaite firmy, by przewieźć bardzo duże pod względem gabarytu ładunki w ramach jednego transportu.

Prowadzisz własną firmę i często potrzebujesz, by przewieźć większy ładunek, ale nie wiesz, jak zorganizować transport tak dużego ładunku? Zostaw to nam, a my zajmiemy się kompleksową organizacją transportu Twojego ponadgabarytowego ładunku. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług i zamówisz transport całopojazdowy dla swojego ładunku, by mieć pewność, że na pewno dostarczymy go na czas do wyznaczonego miejsca.

Dlaczego warto zlecić transport całopojazdowy  Trans-Tok? Poznaj najważniejsze korzyści:

Potrzebujesz transportu ciężkiego i nietypowego gabarytowo ładunku i nie wiesz, jak go zorganizować?

Zleć go nam w Trans-Tok, by zyskać pewność, że zorganizujemy go dokładnie tak, jak oczekujesz i zadbamy o każdy nawet najmniejszy detal.

Dlaczego to właśnie nam warto powierzyć transport całopojazdowy Twojego ładunku? 

Decydując się na transport całopojazdowy u nas – zyskujesz gwarancję bezpiecznego i terminowego załadunku towaru, a także jego dokładnego zabezpieczenia na czas transportu.

Potrzebujesz transportu całopojazdowego? Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły i warunki przewozu: https://trans-tok.pl/transport-spedycja-uslugi/ 

Jakie są różnice między transportem FTL a LTL?

Zastanawiasz się, jaka jest różnica pomiędzy transportem FTL a LTL? W przypadku tego pierwszego rodzaju transportu ładunek klienta wymaga bardzo często zajęcia całej powierzchni ładunkowej pojazdu ze względu na gabaryty przewożonego towaru i wagę.

Natomiast w przypadku ładunków mniejszych o konkretnych wymiarach o wiele lepiej skorzystać z transportu LTL, który charakteryzuje się tym, że nie wymaga zbyt dużej powierzchni ładunkowej pojazdu i można nim przewozić rozmaite towary w ramach jednego transportu i jednej trasy.

Poczytaj więcej o różnicach pomiędzy transportem FTL a LTL.

Kto może skorzystać z transportu całopojazdowego? 

Transport całopojazdowy to szczególny rodzaj transportu, z którego bardzo często korzystają rozmaite firmy chcące przetransportować ponadgabarytowe ładunki.

W praktyce tego rodzaju ładunki wymagają zajęcia całej powierzchni ładunkowej pojazdu, dlatego najczęściej z takiego rodzaju transportu korzystają firmy, które na co dzień potrzebują przetransportować bardzo duże pod względem gabarytu ładunki.

Terminowy i bezpieczny transport całopojazdowy – tylko w Trans-Tok

Chcesz przewieźć bardzo ciężki ładunek, który jest niewymiarowy i nie wiesz, jak zorganizować transport ponadgabarytowy? Interesuje Cię profesjonalny i terminowy transport całopojazdowy i chcesz mieć gwarancję, że organizacja transportu całopojazdowego będzie na wysokim poziomie?

Potrzebujesz oddelegować transport całopojazdowy lub ponadgabarytowy i szukasz godnej zaufania firmy, która bezpiecznie i w terminie dostarczy Twój ładunek do wyznaczonego miejsca? W Trans-Tok od ponad 20 lat realizujemy tego typu transporty i przewozimy najróżniejsze rodzaje towarów: od starych fortepianów po maszyny budowlane czy specjalistyczne kontenery.

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie organizacji transportu całopojazdowego.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]