Jaka jest rola polskiego transportu w Europie? Polscy przewoźnicy od wielu lat nie mają sobie równych, jeśli chodzi o terminowe dostawy ładunków do Europy. Terminowe dostawy, bogata flota przewoźników i zadowoleni klienci oraz wysokie pozycje w rankingach są tego najlepszym dowodem. Według statystyk co piąty ładunek do Europy jest realizowany przez polskiego przewoźnika.

Dlaczego polscy przewoźnicy zyskali taką popularność wśród europejskich klientów? 

Według danych Eurostatu polscy przewoźnicy przetransportowali ok. 270 ton ładunków do Europy, a od tamtego czasu wynik ten regularnie rośnie! W tamtym okresie było to aż 23% całego transportu unijnego.

Terminowe dostawy, bogata flota przewoźników i zadowoleni klienci oraz wysokie pozycje w rankingach są tego najlepszym dowodem. Według statystyk co piąty ładunek do Europy jest realizowany przez polskiego przewoźnika głównie dlatego, że od wielu lat polskie firmy transportowe wypracowały sobie renomę u europejskich klientów i dzięki dobrym relacjom i warunkom współpracy nadal ich usługi wiodą prym wśród europejskich klientów.

Jakie korzyści wiążą się z oddelegowaniem transportu polskiemu przewoźnikowi? 

Szukasz dobrego przewoźnika, by oddelegować obsługę logistyczną w swojej firmie i zyskać więcej czasu na rozwój własnej firmy logistycznej?

Kompleksowa obsługa logistyczna z naszą firmą wiążę się z wieloma korzyściami dla Twojego biznesu. Możesz oddelegować nam część lub całość odpowiedzialności za obsługę logistyczną w swojej firmie. Możesz nam zlecić zarówno wybrane obowiązki, jak i oddelegować całość np. obsługę magazynu, przyjmowanie zwrotów, a nawet etykietowanie i co-packing aż po wysyłkę towarów do klientów i czynności spedycyjne.

Jakie usługi transportowe możesz oddelegować Trans-Tok?

Brakuje Ci czasu na logistykę własnej firmy i chcesz ją oddelegować, by w końcu odzyskać czas na rozwój własnej firmy? Trans-Tok to doświadczona firma transportowa w Warszawie, która istnieje na rynku od ponad 20 lat. Przez cały zyskała mnóstwo stałych klientów przez cały okres działalności. Przez te lata zdobyła również doświadczenie między innymi w transporcie kombinowanym, transporcie specjalistycznym, w przewozie materiałów ADR.

Bogata flota firmowa Trans-Tok w postaci nowoczesnych samochodów, plandek, izoterm i chłodni sprawia, że firma zrealizuje dla Ciebie każde zlecenie transportowe – niezależnie od tego, czy potrzebujesz transportu i pomocy podczas przeprowadzki do nowego mieszkania, czy przewozu leków z gwarancją zachowania odpowiedniej temperatury.

W czym specjalizuje się operator logistyczny Trans-Tok i co możesz nam oddelegować? 

Szukasz doświadczonego partnera logistycznego do współpracy? W Trans-Tok możesz zlecić zarówno transport żywności (zgodnie z przepisami prawnymi i ustawą ATP), jak i systemem kontroli jakości HACCP, jak i oddelegować transport specjalistyczny z gwarancją dostawy towaru w ciągu 24 godzin od momentu podjęcia zlecenia!

Natomiast jeśli potrzebujesz transportu specjalistycznego, zrealizujemy go dla Ciebie w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu przyjęcia zlecenia! Możesz nam zlecić zarówno transport maszyn budowlanych, jak i środków chemicznych, lekarstw czy ciężkich gabarytowo ładunków.

Zrealizujemy dla Ciebie również transport sprzętów AGD i RTV, a także wymagający dobrego zabezpieczenia transport dzieł sztuki czy sprzętu komputerowego. Jeśli potrzebujesz również wsparcia w zakresie profesjonalnego zebrania odpadów, to również możesz nam taki zakres usług oddelegować.

Polskie firmy szturmem zdobyły europejski rynek transportu 

Polskie firmy transportowe z roku na rok zyskują coraz więcej klientów w Europie, dlatego nikogo już nie dziwi tak wielka popularność usług przewoźników z polskiego rynku. Ciekawostką jest to, że od 2006 roku i stopniowo w ciągu kilku lat polscy przewoźnicy zwiększyli masę swoich ładunków aż sześciokrotnie. Natomiast wartość przebytych tonokilometrów po drogach w Europie jest aż o 64% większa niż krajowe przewozy. Według danych Eurostatu z 2018 roku wartość transportu drogowego to aż 72% eksportu i 45% importu towarów, a pozycja polskich przewoźników w Europie wciąż tylko wzrasta.