Co roku przygotowujesz paczki na święta dla swoich pracowników w firmie, którym chcesz podziękować za zaangażowanie w wykonywane obowiązki i docenić ich codzienną pracę? A może szukasz od dawna firmy, której będziesz mógł oddelegować ten obowiązek? Z Trans-Tok możesz zlecić przygotowanie zestawu na prezent dla swoich pracowników lub klientów, a także oddelegować obowiązki związane z przygotowywaniem zestawów promocyjnych na specjalne akcje promocyjne w Twojej firmie, by zaoszczędzić cenny czas i móc przeznaczyć go na inne działania.

Przygotowywanie zestawów promocyjnych dla firm dla klientów lub na specjalne akcje promocyjne 

Zestawy promocyjne z różnego rodzaju produktami i zestawy gadżetów reklamowych to świetne sposoby na prezenty dla klientów Twojej firmy.

Coraz więcej osób decyduje się dołączać do zamówień drobne gratisy w postaci niewielkich, a praktycznych produktów, które sprawiają, że klient może dzięki nim lepiej poznać firmę i zapamiętać ją na dłużej. Wzrasta wtedy nie tylko świadomość wokół marki w głowie konsumenta, ale również to, że może on skorzystać z oferty właśnie twojej firmy, gdy będzie potrzebował produktów lub usług z Twojej branży.

Dlaczego warto zdecydować się na oddelegowanie tworzenia zestawów promocyjnych w Trans-Tok?

Tworzenie zestawów promocyjnych to świetny sposób na budowanie trwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami. Coraz więcej firm decyduje się na tego typu działania, by ich biznes był bardziej zapamiętany przez klientów, a tego typu promocja pozwoliła zwiększyć zainteresowanie usługami.

Niezależnie więc od tego, czy planujesz przygotować dla swoich klientów świąteczny prezent, czy upominek na specjalne akcje promocyjne – u nas masz pewność, że skompletujemy zestaw produktów wedle Twoich oczekiwań lub zgodnie z Twoimi standardami. Jeśli np. jest coś, co zawsze wysyłasz swoim klientom w formie upominku – to wystarczy, że nas o tym poinformujesz, a my uwzględnimy to w paczce dla Twoich klientów lub pracowników.

Gdy Twoi klienci otrzymają taki zestaw z logo Twojej firmy, to dzięki niemu mogą poczuć, że są dla Ciebie ważni i że doceniasz Waszą współpracę, dlatego warto inwestować w tego typu działania promocyjne, by w namacalny sposób okazać klientom swoją wdzięczność.

Dlaczego warto oddelegować tworzenie zestawów promocyjnych Trans-Tok? 

Oddelegowanie tworzenia zestawów reklamowych firmie Trans-Tok to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu na samodzielnym przygotowaniu tego typu upominków dla Twoich klientów. Oddelegowując nam  ten obowiązek – masz pewność, że zajmiemy się nim kompleksowo, a Ty nie musisz się niczym przejmować, bo my wszystko pod kontrolą.

Poznaj korzyści z oddelegowania tworzenia zestawów promocyjnych dla Twoich klientów np. na specjalne akcje promocyjne lub

 

Oddeleguj tworzenie zestawów promocyjnych Trans-Tok i zaoszczędź cenny czas! 

W Trans-Tok możesz oddelegować zarówno przygotowanie zestawów promocyjnych, jak i skorzystać z wielu dodatkowych usług takich jak np. etykietowanie produktów specjalną folią firmową, która zwiększy estetykę Twoich produktów i dokładnie je zabezpieczy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeśli zależy Ci na tym, by oddelegować obowiązek tworzenia zestawów promocyjnych lub prezentowych – to w Trans-Tok zyskasz gotowy zestaw, zaoszczędzisz czas i będziesz mieć pewność, że dostarczymy go w terminie do Twojego klienta lub określonego miejsca (w zależności od Twoich potrzeb).