Interesuje Cię logistyka w branży odzieżowej? Prowadzisz internetowy sklep odzieżowy od dłuższego czasu i czujesz, że to najwyższa pora, by oddelegować innej firmie logistykę Twojego e-sklepu? Chcesz zyskać czas na działania rozwijające biznes? Rozważasz fulfillment dla branży fashion po to, by odzyskać czas i poświęcić go na inne działania związane z rozwojem swojego sklepu e-commerce? 

A może masz już tak rozwinięty sklep odzieżowy online, że brakuje Ci czasu na to, by terminowo dostarczać produkty do klientów i właśnie dlatego chcesz zlecić logistykę Twojego e-sklepu? 

Niezależnie od tego czy masz mały sklep odzieżowy, w którym chcesz oddelegować tylko część obowiązków związanych z obsługą towarów, czy jesteś właścicielem dużego sklepu e-commerce działającego w branży fashion – możesz liczyć na nasze wsparcie! 

Fulfillment dla branży fashion – czy warto oddelegować logistykę zewnętrznej firmie? 

Branża odzieżowa jest dość specyficzna. Charakteryzuje się trudnym do przewidzenia popytem, a być albo nie być sklepów odzieżowych w e-commerce jest zależne od stałych klientów i ich decyzji zakupowych. Te decyzje są podyktowane bardzo indywidualnymi czynnikami i zależne od m.in. dobrej ekspozycji towarów, jego jakości, indywidualnego postrzegania atrakcyjności towarów przez klientów, a nawet od atrakcyjności samego programu lojalnościowego dla stałych klientów. W wypracowaniu nowych standardów obsługi zwrotów pomoże Ci kompleksowa obsługa logistyczna dla branży e-commerce. W ramach outsourcingu logistycznego możesz zyskać szybsze wysyłki towarów do klientów, a nawet o wiele więcej: realne wsparcie w zakresie rozmaitych działań logistycznych, pomoc w etykietowaniu produktów, pakowaniu towarów, a nawet korzystną politykę zwrotów, które będą szybsze, a Twoim klientom nie zajmą zbyt długo czasu!

Natomiast prowadzenie sklepu internetowego z odzieżą wymaga od przedsiębiorcy umiejętności skupienia na realizacji wielu obowiązków. Bardzo często wielu z nich decyduje się oddelegować niektóre obowiązki związane z transportem towarów zewnętrznej firmie logistycznej, by zyskać więcej czasu.

Jeśli chcesz rozwijać swój internetowy sklep z odzieżą – warto skorzystać z outsourcingu usług logistycznych i oddelegować nam wszelkie zadania związane z obsługą Twojego e-sklepu. Zakres naszego działania to kompleksowa obsługa logistyczna – od momentu przyjmowania zamówień aż po picking, wdrażanie niezbędnego oprogramowania, aktualizowanie stanów magazynowych, obsługę zwrotów, a nawet wsparcie w zakresie co-packingu. 

Gdy zdecydujesz się na oddelegowanie nam obsługi logistycznej swojego e-sklepu – sprawimy, że wdrożone działania przełożą się na zadowolenie Twoich klientów z obsługi e-sklepu, a towary będą wysyłane o wiele szybciej. 

Kompleksowa obsługa logistyczna dla branży fashion – jak przebiega i dlaczego warto ją oddelegować?

W branży odzieżowej – podobnie jak w wielu pozostałych działalnościach – liczy się czas, wysoka jakość obsługi klienta i przemyślana polityka zwrotów towarów tak, by klientom zajmowały jak najmniej czasu.

Terminowe dostawy produktów pozwalają właścicielom sklepów i pracownikom łatwiej przygotować się do sezonu wyprzedażowego, a w okresach normalnej sprzedaży – o wiele skuteczniej przygotować się do wprowadzenia nowych kolekcji ubrań Oddelegowanie obsługi logistycznej sklepu odzieżowego pozwala zyskać więcej czasu, które zaowocują większą rozpoznawalnością marki i przyczynią się do wzrostu sprzedaży w e-commerce.

To tłumaczy dlaczego obsługa logistyczna sklepu odzieżowego jest znacznie łatwiejsza i bardziej jakościowa, gdy jest oddelegowana zewnętrznej firmie takiej jak nasza. 

Jakie są korzyści ze współpracy z Trans-Tok?

Wiele lat pracy w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej dla sklepów internetowych z branży odzieżowej sprawiło, że doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców i ich klientów. Analizujemy problemy, z jakimi zmagają się właściciele e-commerce i umiejętnie dobieramy nasze usługi, dzięki którym zyskują oni znacznie więcej czasu niż w przypadku robienia wszystkiego samodzielnie! 

Prowadzisz sklep odzieżowy od dłuższego czasu i czujesz, że najwyższa pora, by oddelegować innej firmie logistykę Twojego e-sklepu i zyskać czas na działania rozwijające biznes? A może masz już tak rozwinięty sklep e-commerce w branży fashion, że brakuje Ci czasu na to, by terminowo dostarczać produkty do klientów? 

Niezależnie od tego czy masz mały sklep odzieżowy, w którym chcesz oddelegować tylko część obowiązków związanych z obsługą towarów czy jesteś właścicielem dużego sklepu e-commerce działającego w branży odzieżowej – możesz liczyć na nasze wsparcie!

Fulfillment dla branży odzieżowej to nasza specjalność! Jak działamy w Trans-Tok? Najpierw uważnie analizujemy Twoją sytuację na rynku, sprawdzamy czego potrzebuje Twój sklep e-commerce, a dopiero potem proponujemy i wdrażamy konkretne rozwiązania, dzięki którym Ty zyskasz więcej czasu, a my przejmiemy część lub całość Twoich obowiązków związanych z obsługą zamówień internetowych, transportem towarów, pakowaniem i pozostałymi czynnościami, które są niezbędne do rozwoju Twojego sklepu e-commerce. 

Kolejną korzyścią jest to, że możemy  ale również przygotujemy dla Twojego sklepu przejrzyste warunki zwrotów i przyśpieszymy te procesy. Kompleksowa obsługa logistyczna sklepu odzieżowego to efektywna i szybsza realizacja obowiązków zgodnie z wypracowanymi standardami. 

Szybszy rozwój sklepu e-commerce w branży fashion – tylko z Trans-Tok!

Masz sklep z odzieżą i szukasz doświadczonej firmy, której możesz oddelegować obowiązki związane z logistyką? Trans-Tok to operator logistyczny z Warszawy, który kompleksowo zadba o łańcuch dostaw Twojego e-commerce: od terminowych wysyłek towaru aż po co-paking czy obsługę zwrotów towarów! Nie czekaj, tylko już dziś skorzystaj z naszej oferty fulfillment dla e-commerce, by zwiększyć szansę na rozwój swojego sklepu e-commerce w branży odzieżowej lub działającego w dowolnie innej branży.