Jesteś właścicielem hurtowni i odpowiednie przechowanie owoców i warzyw jest dla Ciebie szczególnie ważne? Sprzedajesz warzywa i owoce, ale od pewnego czasu rozglądasz się za magazynem zewnętrznym, by w odpowiednich warunkach przechowywać swoje towary i jednocześnie zyskać więcej miejsca w miejscu pracy?

Magazynowanie warzyw i owoców wymaga odpowiedniej temperatury 

Zależy Ci na tym, by móc przechowywać warzywa i owoce w magazynie zewnętrznym, w którym mógłbyś ze spokojem składować warzywa i owoce i nie martwić się o to, czy są bezpiecznie przechowywane w odpowiednich temperaturach?

Przechowanie żywności (w szczególności warzyw i owoców) wymaga znajomości nie tylko odpowiednich temperatur, ale również zapewnienia właściwych warunków, by warzywa i owoce podczas przechowania nie utraciły witamin i minerałów i niezbędnych wartości odżywczych.  

Szukasz odpowiedniego i nowoczesnego magazynu, by w odpowiednich temperaturach przechowywać warzywa i owoce, by nie straciły swoich wartości odżywczych?

Z magazynami Trans-Tok przechowanie tego typu żywności jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne! A my – znamy się na tym, bo od lat magazynujemy żywność i dbamy o nią zgodnie z wymogami prawnymi i systemem HACCP. W Trans-Tok znamy doskonale zasady odpowiedniego przechowywania żywności, dlatego  możemy Ci zaoferować wynajem dwóch magazynów w bardzo dobrej lokalizacji. 

Przechowywanie warzyw i owoców w magazynie zewnętrznym – co warto wiedzieć? 

Każde warzywo i owoc wymaga zachowania ściśle określonej  temperatury, by przechowywanie tak delikatnych towarów w magazynie było możliwe. Właśnie dlatego zaleca się przechowywanie owoców i warzyw w temperaturze od 0 do 4°C w szczelnym magazynie. Przyjmuje się zasadę, że wilgotność względna powietrza nie powinna być mniejsza niż 85 % i nie większa niż 95 %. Pozostałe owoce można przechowywać w temperaturze do 10°C. Owoce średniotrwałe i trwałe mogą być przechowywane od kilku tygodni do kilku miesięcy pod warunkiem zapewnienia im odpowiednich warunków przechowania. Natomiast większość warzyw powinna być przechowywana w temperaturze 0°C. 

Jak przechowywać owoce i warzywa w magazynie zewnętrznym, by nie utraciły swoich wartości odżywczych? Owoce tzw. nietrwałe charakteryzują się bardzo krótkim, zwykle kilkudniowym terminem przydatności do spożycia, dlatego ich przechowanie wymaga zachowania odpowiednich temperatur i szybkiego transportu do sklepu. 

W Trans-Tok oferujemy Ci nowoczesny magazyn do wynajęcia na korzystnych warunkach i w dobrej lokalizacji, sporą przestrzeń i odpowiednie warunki do przechowywania Twoich warzyw i owoców. Wszystko po to, byś zyskał przestrzeń odpowiednią do bezpiecznego przechowania warzyw i owoców i jednocześnie mógł oddelegować czynności magazynowe właśnie nam. Interesuje Cię również transport warzyw i owoców do hurtowni lub sklepu? Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. 

Przechowuj warzywa i owoce w naszych magazynach bez utraty ich wartości odżywczych! 

Przechowanie warzyw i owoców w magazynach wymaga spełnienia konkretnych warunków. Przede wszystkim bardzo istotne jest zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynie i dostosowanie jej do każdego owocu lub warzywa. Temperatura, wilgotność powietrza i warunki panujące w magazynie to główne czynniki, które determinują świeżość warzyw i owoców. Dlatego muszą być one kontrolowane i w pełni dostosowane do potrzeb warzyw i owoców. 

W Trans-Tok dbamy o to, aby wszystkie towary żywnościowe były przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Ponadto wynajmując nasz magazyn – masz dostęp do monitoringu i możesz kontrolować temperaturę!

Nowoczesne magazyny do wynajęcia – tylko z Trans-Tok!  

W  Trans-Tok masz do dyspozycji aż dwa nowoczesne magazyny, w tym jeden z niezależną chłodnią o powierzchni 400 metrów kwadratowych! Każdy z naszych magazynów został tak zaprojektowany, by umożliwiał klientom wygodne przechowywanie najróżniejszych towarów.

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w magazynowaniu warzyw i owoców oraz innych produktów żywnościowych podlegającym wymogom HACCP wiemy, jak je przechowywać, by nie straciły swoich wartości odżywczych i zawsze świeże były dostarczane do klientów. 

Interesuje Cię wynajem magazynu w dobrej lokalizacji?

Oferujemy magazyn do wynajęcia w miejscowości Macierzysz w Ożarowie Mazowieckim, który znajduje się nieopodal węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. 

Dysponujemy również drugim, klimatyzowanym magazynem na wynajem w Ożarowie Mazowieckim, który znajduje się w Ołtarzewie przy drodze nr 718 i drodze nr 92 i ma powierzchnię 13.100 metrów kwadratowych i możesz go wynająć wraz z niezależną chłodnią o powierzchni 400 metrów kwadratowych. Sprawdź nasze magazyny na wynajem

Bezpieczne magazynowanie warzyw i owoców w nowoczesnych magazynach Trans-Tok

Od dłuższego czasu rozważać wynajem magazynu po to, by bezpiecznie przechowywać żywność taką jak warzywa i owoce i zastanawiasz się czy to rozwiązanie dobre dla Twojego biznesu? W Trans-Tok masz do dyspozycji dwa magazyny o sporej powierzchni i niezależną chłodnię, z której możesz skorzystać do przechowywania warzywa i owoców. Ponadto służymy Ci wsparciem w zakresie zasad prawidłowego przechowywania warzyw i owoców.