W miasteczku Kericho liczącym ponad 60 tysięcy mieszkańców i słynącym z najlepszych plantacji herbaty zaczęła się historia… Historia wyjątkowych w smaku herbat marki Kericho Gold. Liście herbaciane są pieczołowicie zbierane na plantacjach, a napar herbaciany co tydzień jest oceniany przez degustatorów herbaty. Co czyni smak herbat tej marki tak wyjątkowym? Jak powstała ta marka i jaki ma asortyment?

Czarne herbaty Kericho Gold – słynny smak znany w krajach na całym świecie 

W czym tkwi jej sekret? Liście herbaciane są pieczołowicie zbierane na plantacjach, a napar herbaciany co tydzień jest oceniany przez najlepszych degustatorów herbaty. Co czyni smak herbat tej marki tak wyjątkowym? Jakie ta marka miała początki i jaki ma asortyment? 

Marka Kericho Gold powstała w 2002 roku i jest zarządzana przez spółkę Gold Crown Beverages. Podlega spółce zależnej Global Tea & Commodities, która jest jednym z największych eksporterów czarnej herbaty w Kenii. Herbaty Kericho Gold są dostępne w wielu krajach świata m.in. w Tanzanii, Ugandzie, Rwandzie, Etiopii, Malawi, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Nigerii, Sudanie, Somalii, USA, Jordanii, Chinach, Rosji, Zambii, Australii, Katarze. 

Asortyment herbat Kericho Gold

Kericho Gold słynie z produkcji czarnej herbaty. Warto jej spróbować, aby osobiście poznać i docenić walory smakowe. Asortyment herbat marki Kericho Gold jest bardzo zróżnicowany: od czarnych herbat sypanych po wersje piramidkowe w torebkach aż na herbatach owocowych kończąc. Linia czarnych herbat to głównie opakowania z torebkami po 25, 50 i 100 sztuk.

Najbardziej znane na całym świecie są czarne herbaty tej marki, które zyskały sympatię wielu ludzi na całym świecie właśnie ze względu na aromat. Ze względu na ogromne walory smakowe w ofercie Kericho Gold są również herbaty owocowe:

Kericho Gold produkuje również napary ziołowe pomocne przy problemach trawiennych czy wspierających proces odchudzania.

Dlaczego warto spróbować herbat marki Kericho Gold prosto z Kenii? 

Zastanawiasz się, dlaczego herbaty tej marki są tak wyjątkowe i znane w wielu krajach na całym świecie? Kericho Gold to marka premium herbat, które charakteryzują się wyjątkowym aromatem głównie dzięki temu, że są to maksimum smaku w każdej kropli naparu bez cukru, konserwantów ani żadnych innych substancji.

Zastanawiasz się, dlaczego herbaty tej marki są tak wyjątkowe i znane w wielu krajach na całym świecie? Kericho Gold to marka premium herbat, które charakteryzują się wyjątkowym aromatem. Liście herbat tej marki pochodzą z najlepszych plantacji w Kenii, a każdy z nich przechodzi gruntowną kontrolę, zanim powstanie z niego herbaciany napar.

Ze względu na jakość i moc naturalnych składników napar czarnej herbaty Kericho Gold jest dość mocny o intrygującym, bardzo przyjemnym zapachu. Warto spróbować czarnej herbaty tej marki, aby o niepowtarzalnym aromacie przekonać się osobiście. Tajemnicą niezwykłego smaku są starannie dobrane składniki i wyłącznie naturalne liście herbaciane. 

To sprawia, że w każdej kropli naparu czuć maksimum aromatu bez dodatku cukru, konserwantów ani żadnych innych substancji. Z tego powodu herbaty tej marki zapewniają zawsze rygorystyczne standardy produkcji, co przekłada się na niepowtarzalny smak, opinie klientów i w efekcie wyjątkowe pod względem smaku herbaty.

Gdzie kupić herbaty marki Kericho Gold? 

Miło nam poinformować, że firma Trans-Tok nawiązała współpracę z marką Kericho Gold i jest wyłącznym importerem i dystrybutorem herbat Kericho Gold w Polsce! Już wkrótce powstanie nasz sklep internetowy, w którym będzie można zamówić herbatę marki Kericho Gold.