Czym jest outsourcing usług logistycznych? Na czym dokładnie polega taka usługa i kiedy się na to zdecydować przy prowadzeniu e-sklepu? Jakie korzyści wiążą się ze skorzystaniem z takiej usługi i zleceniu kompleksowego outsourcingu logistycznego firmie zewnętrznej?

Na czym polega usługa fulfillmentu dla branży e-commerce?

Usługa fulfillmentu to innymi słowy oddelegowanie firmie zewnętrznej takiej jak nasza wszelkich działań logistycznych dotyczących sklepu e-commerce. Aby zaoszczędzić mnóstwo czasu na pozostałe działania ważne dla rozwoju e-sklepu, warto zdecydować się właśnie na taki outsourcing logistyczny.

Jakie korzyści wiążą się ze zleceniem logistyki naszej firmie?

Na co dzień korzystamy z nowoczesnych technologii, które usprawniają nasze działania. System informatyczny WMS, który stosujemy w naszej pracy, umożliwia automatyczny i błyskawiczny przesył danych do klientów dotyczących np. identyfikacji produktów na magazynie, co pozwala na łatwe i zdalne zarządzanie stanem magazynowym produktów, weryfikowaniem ważności towarów czy numeru konkretnej partii produktów. Brakuje Ci czasu na rozwój e-sklepu? Zależy Ci na lepszej obsłudze klienta i szybkim dostarczaniu przesyłek? To wystarczające powody, dla których warto powierzyć nam obsługę logistyczną Twojego e-sklepu! Rozważasz zlecenie obsługi logistycznej swojego e-sklepu od dawna? W Trans-Tok zapewnimy Ci wysoki standard obsługi na każdym etapie, dlatego możesz nam powierzyć kompleksową logistykę Twojego sklepu e-commerce! Brakuje Ci miejsca na przechowywanie towarów? Potrzebujesz większej i nowoczesnej przestrzeni? A może produkty, które sprzedajesz klientom wymagają specjalnych warunków przechowania? W Trans-Tok możemy Ci to zapewnić! Oferujemy Ci magazyn na wynajem pod Warszawą wraz z niezależną chłodnią np. Na przechowanie towarów spożywczych czy lekarstw, a to wszystko w dogodnej lokalizacji! Chcesz wynająć magazyn na krótki termin lub do końca konkretnego miesiąca? Istnieje taka możliwość! W Trans-Tok możemy wynająć Ci magazyn na najem krótkoterminowy na korzystnych i konkurencyjnych warunkach!

Szukasz magazynu na dłuższy termin lub interesuje Cię przechowanie produktów przez długi czas? Służymy wolnymi przestrzeniami magazynowymi i pełną obsługą logistyczną zamówień dla Twojego e-sklepu! Wszystko po to, abyś miał więcej czasu i mógł rozwijać biznes, a online nadzorował na bieżąco stan magazynowy!

Kompleksowa obsługa logistyczna i magazynowa dla Twojego sklepu e-commerce

Szukasz firmy, która pomoże Ci w zakresie kompleksowej obsługi magazynowej i logistycznej? Interesuje Cię wynajem magazynu pod Warszawą?

Dla naszych klientów z branży e-commerce mamy do wynajęcia duże i nowoczesne magazyny:

Kiedy zdecydować się na outsourcing obsługi logistycznej e-commerce?

Zastanawiasz się nad tym, kiedy i w jakiej sytuacji oddelegować część lub pełen zakres obsługi logistycznej Twojego e-sklepu? Przede wszystkim zawsze wtedy, gdy czujesz, że potrzebujesz wsparcia w zakresie magazynowania, konfekcjonowania produktów i obsługi logistycznej czy magazynowej dla swojego e-sklepu! Z przyjemnością się tym zajmiemy, ponieważ mamy aż 20 lat doświadczenia w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze logistycznej firm.

Twoje produkty potrzebują przepakowania, a Ty szukasz pomocy w zakresie obsługi logistycznej zamówień

Jako właściciel e-sklepu na co dzień z pewnością masz wiele zadań do wykonania, a czas nie jest z gumy. Wiemy, jak ważna jest bardzo dobra obsługa klienta i jesteśmy w stanie wspomóc Cię w tym procesie oraz zapewnić Twoim klientom jak najlepsze doświadczenia.

Masz zbyt mało miejsca na przechowanie wszystkich produktów w jednym miejscu

Niewystarczający metraż na bezpieczne składowanie produktów z Twojego e-sklepu? Dla nas to nie problem! Nasze nowoczesne magazyny mają wystarczającą powierzchnię, aby pomieściły Twoje produkty i były odpowiednio składowane i przechowywane w odpowiedniej temperaturze, czyli zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Brakuje Ci czasu na terminową wysyłkę zamówień do klientów?

Doba każdego z nas jest ograniczona do 24 godzin. Masz dość skarg klientów na nieterminowe przesyłki? Brakuje Ci czasu, aby lepiej się zorganizować? A może nie chcesz tracić cennego czasu na samodzielne rozwożenie towarów do klientów czy konfekcjonowanie produktów? To znak, że warto skorzystać z naszej pomocy! My się zajmiemy wszystkim, czego potrzebujesz i zrealizujemy każde zadanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i zawsze na czas, aby Twoi klienci byli zadowoleni!

Wsparcie logistyczne dla właścicieli e-commerce

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie magazynowania produktów czy obsługi logistycznej swojego e-commerce? Outsourcing usług logistycznych, czyli kompleksowy fulfillment dla e-commerce wymaga bardzo dobrej organizacji pracy, doświadczeń i dbałości o każdy detal. Wiemy to z doświadczenia. Zaufaj nam i skorzystaj z usługi naszej firmy, aby zyskać znacznie więcej czasu i oddelegować zadania swojego e-sklepu!