Logistyka kontraktowa

outsourcing usług logistycznych Trans-Tok

Usługi logistyczne, które
zdejmą z Ciebie nadmiar
odpowiedzialności

Jako Trans-Tok świadczymy kompleksowe usługi logistyczno-magazynowe. Dzięki naszym działaniom możesz zdecydować się na pełen outsourcing usług logistycznych i liczyć na pełen profesjonalizm na każdym etapie zlecenia. Nasz system pracy obejmuje szereg działań zapewniających sprawne operacje prowadzone na powierzchni magazynowej. Począwszy od przyjęcia towaru, aż po kompletowanie zamówienia zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta, a skończywszy na dowiezieniu towaru do odbiorcy „just in time”. Tak kompleksowe usługi logistyczne znacząco mogą odciążyć Twój biznes!

Logistyka dla e-commerce w pełnym zakresie

Logistyka zewnętrzna? Zlecenie magazynowania? Kompletowanie i pakowanie zamówień? Wysyłka zewnętrznej firmie logistycznej? Sporo pracy, ale od czego jest fulfillment dla e-commerce – w naszej ofercie wszystkie zadania logistyczne, z którymi boryka się sklep internetowy, mogą być oddelegowane do nas.

Logistyka kontraktowa w Warszawie

Dzięki profesjonalnemu podejściu i jakościowych usługach, zyskaliśmy zaufanie wielu firm, co pozwala na prowadzenie szeroko zakrojonej, długoletniej współpracy. Trans-Tok może poszczycić się tym, że logistyka kontraktowa zajmuje ważne miejsce w portfolio firmy.

WMS System
- wiemy wszystko
o zamówieniach

Jako operator logistyczny oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania gospodarką magazynową.
Posiadamy nowoczesny system informatyczny WMS (Warehouse Management System), który umożliwia m. in. elektroniczną identyfikację towarów, podgląd on-line aktualnych stanów magazynowych, dat produkcji i ważności towarów, oraz ich rezerwację w poszczególnych numerach partii.
System WMS umożliwia również wgląd on-line do rejestru dokumentów PZ i WZ.